Exclusive partner of DREAM YACHT CHARTER

Kuba

Nádherné písčité pláže, průzračná voda a rumba je to, s čím se bezpochyby setkáte. Naopak nepotkáte mnoho jiných lodí. Jachting je zde teprve v počátcích a na ostrově je pouze pár charterových společností. Zažijte exkluzivitu prázdných zátok a obzoru bez jediné plachty!

Technické informace

Umístění: Karibské moře
Rozloha: 109 886 km2
Průměrná teplota: 26°C
Časové pásmo (UTC): - 6 hod
Úřední jazyk: španělština
Kuba

8 dní / 7 nocí

1. den

Cienfuegos

Nalodění mezi 18:00 a půlnocí. Večeře a noc v přístavu.

2. den

Cayo Guano del Este - Cayo Largo

Snídaně na palubě a krátká plavba pod plachtami na Cayo Guano del Este, první zastávku před mýtickou Cayo Largo. Oběd na lodi, pak koupání v malém potoce na severu ostrova a šnorchlování na korálovém útesu.
Po dvou a půl hodnách plavby jsme na Cayo Largo. Noc na kotvě v Playa Sirena.

3. den

Cayo Largo

Snídaně s výhledem na krásnou scenérii Playa Sirena, pak návštěva želví farmy, z nichž některé želvy jsou staší jak stolet. Oběd na palubě, plavání, jízda na kajaku, šnorchlování a relaxace v Playa Sirena a Playa Paraiso v odpoledních hodinách.
Noc v přístavu, kde je možné navštívit noční klub v Cayo Largo a protančit noc v kubánských rytmech.

4. den

Cayo Rosario, odjezd ze zátoky kolem 02:30

Po snídani, odjezd na korálové bariéry Los Ballenatos. Potápění na nádherných útesech, pak oběd na kotvě.  Odpoledne koupání a vodní sporty ve velkolepém přírodním bazénu Quinto Canal. Pozdě odpoledne přeputí do Cayo Rosario. Kotvení na noc nedaleko pláže.

5. den

Canarreos Archipelago 

Plavání a pobyt na jedné z nejkrásnějších pláží v souostroví Canarreos, šnorchlování na korálovém útesu mezi tisíci pestrobarevných ryb, jako ve skutečném akváriu. Návštěva opičí farmy Cayo Cantile a pak s doprovodem strážců přírody výprava do džungle na pozorování krokodýlů, endemických obyvatel Cayo Cantile.

6. den

Cayo Rico

K našemu dalšímu cíli se vydáme již ve dvě hodiny v noci. Po snídani, šnorchlování v útesu Quebrado del Rosario. Odjezd do Cayo Rico. Oběd v dosahu pláže  a koupání, vodní sporty a relax. Pro ty, kteří mají kladný vztah k rumu, je zde bar na pláži, kde lze ochutnat proslulé Mojito z pravého kubánského rumu. Kotvení na noc v Cayo Rico.

7. den

Cayo Iguana / Cayo Largo

Odjezd na Cayo Largo po snídani. S malý člunem návštěva Cayo Iguana, malého ostrova obývaného stovkami leguánů. Oběd na kotvišti a poté návštěva  "Gardens of the Tower", nákup suvenýrů ve vesničce a nezapomenutelný západ slunce sledovaný z baru Marina. Po večeři noční plavba do Cienfuegos.

8. den

Cienfuegos

Vylodění v Cienfuegos v 09:00.

Kuba je největší ostrovní stát v Karibiku. Pro své přírodní krásy je nazývána perlou Karibiku. Kuba je jednou z posledních zemí světa ovládanou totalitním režimem s povolenou mocí jediné politické strany.

Země přes moře sousedí se Spojenými státy americkými a Mexikem, ostrovními státy karibské oblasti (Bahamy, Haiti a Jamajka) a dalšími již vzdálenějšími středoamerickými či karibskými státy. Americká Florida je od Kuby vzdálena něco málo přes 150 km severním směrem, nedaleko od Kuby leží i mexický Yucatán a na severozápad od země se nachází mohutný Mexický záliv. Ostatní ostrovní státy leží severovýchodním až jižním směrem.

Ostrov leží v tropech. Celoročně jej ovlivňují větry, které se nazývají pasáty. Průměrná celoroční teplota se pohybuje okolo 25 °C. Teplota mořské vody u pobřeží zpravidla neklesá pod 24 °C. Nejvydatněji prší v říjnu, listopadu a květnu. V nížinách ročně spadne 600 – 1200 mm srážek, v horách bývají tyto hodnoty až dvojnásobné. Koncem léta a na podzim se v oblasti vyskytují cyklóny.

Kuba
Kuba
Kuba
Kuba
Kuba
Kuba
Kuba
Kuba

Jak objednávat?

1. Vyberte si destinaci

Zvolte si destinaci, kde byste chtěli prožít úžasnou dovolenou snů..

2. Vyberte si itinerář

Prohlédněte si itineráře na různě dlouhé pobyty na palubě lodi a v ceníku si ověřte cenu.

3. Vyberte si termín plavby

Vyberte si z volných termínů a klikněte na tlačítko Rezervovat. Poté zadáte potřebné údaje.

Akční nabídky plaveb

SlevaDatumTyp lodiObjednat
20% 13.10.2012 CUBA DREAM 8 dní/7 nocí Dream 60

+420 377 322 741
+420 608 702 613

Zvolte destinaci

Kontaktujte nás..

Copyright © 2010 Yachting4U s.r.o.

Všechn práva vyhrazena.

Design by Beneš & Michl

webdesign ANTstudio.cz

www.yachting4u.cz

www.hausboty4u.cz

www.akcnilode.cz

www.chorvatskonalodi.cz