Exclusive partner of DREAM YACHT CHARTER

Mauritius

Mauritius je skutečný klenot, který čeká na objevení. Od prvního okamžiku Vás zelený ostrov uprostřed Indického oceánu nadchne. Dovolená osvěží Vaše tělo i duši.

Technické informace

Umístění: Indický oceán
Rozloha: 1865 km2
Průměrná teplota: 27°C
Časové pásmo (UTC): + 4 hod
Úřední jazyk:  angličtina
Mauritius

8 dní / 7 nocí

1. den - Sobota

Port Louis / Mon Choisy: 10Nm

Po příjezdu na ostrov Mauricius vítejte na palubě našeho katamarán v Caudan Waterfront, hlavním městě, které se nachází v západní části ostrova. Během oběda Vás seznámíme s plánem plavby a 2 hodiny se poplavíme k laguně Mon Choisy. Z krásné písečné pláže budete obdivovat západ slunce ve stínu pohoří Moka. Večeře při kotvení.

2. den – Neděle

Mon Choisy / Cap Malheureux: 7Nm

Po snídani se v nádherné laguně Mon Choisy můžete věnovat vodním aktivitám - plavání, šnorchlování a jízdě na kajaku. Poté poplujeme asi hodinu a půl směrem k "Ile Plate". Pro ty, kteří se rozhodnou pro fakultativní výlet, nabízíme návštěvu Pamplemousses Garden s budovou v koloniálním stylu, s nádhernou zahradou a továrnou na rum. Vrátíme se na "Ile Plate", kde na Vás bude čekat Vaše loď. Po obědě na palubě bude dostatek času na relaxaci a koupání. Večeře a přenocování na palubě.

3. den – Pondělí

Cap Malheureux / Severní ostrovy / Grand Bay: 12 Nm

Po snídani poplujeme s naším katamaránem kolem Severních ostrovů  a v závislosti na povětrnostních podmínkách budeme kotvit na úpatí útesu Coin de Mire nebo v Bay des
Palisades. Další kotvení bude následovat ve slavné Grand Bay po asi hodinové plavbě. Zde ochutnáte sladký noční život tohoto renomovaného plážového letoviska. Večeře a nocleh v Grand Bay.

4. den – Úterý

Grand Bay / Turtle Bay: 9 Nm

V ranních hodinách se na Grand Bay se vymění část pasažérů a my budeme pokračovat v další cestě, která bude následovat po dopoledních nákupech v tomto letovisku. Po obědě se katamaránem vypravíme do „Želví zátoky“. Zbytek odpoledne strávíte odpočinkem, plaváním a dalšími vodními aktivitami.

5. den – Středa

Turtle Bay / Lagoon of Le Morne: 21 Nm

Společně se vydáme na čtyřhodinovou plavbu k laguně Le Morne, která je jednou z nejkrásnějších na ostrově. Odpoledne strávíme zde a budete mít příležitost k návštěvě ostrůvku Benitier na gumovém člunu. Budete obdivovat západ slunce a až do setmění za jasného počasí můžete na obzoru zahlédnout ostrov Réunion.

6. den – Čtvrtek

Lagoon of Le Morne / Grande Riviere Noire: 3 Nm

Po snídani Vás posádka našeho katamáránu vezme na pozorování delfínu na otevřeném moři a vy budete mít možnost si dokonce zaplavat vedle těchto úžasných stvoření. Užijte si této krásné scenérie a dopřejte si před obědem Vás oblíbený drink. Po obědě krátce poplujeme do zátoky Grande Riviere Noire. Kdo bude mít zájem, může navštívit místní prales, mini safari a setkat se lvy. Večeře a přenocování na palubě.

7. den – Pátek

Grande Riviere Noire / Port Louis: 20 Nm

Po snídani se můžete vydat na Chamarel, místo, kde se nachází půda mnoha barev a odkud budete mít nádherný výhled na celou zátoku. Ti, kteří se rozhodnout zůstat na palubě, mohou kajakem navštívit ústí řeky Rampat do moře. Po obědě nastavíme plachty katamaránu směrem na Port Louis. Večeři a noc strávíme v marině Caudan, kde si můžete užít nakupování.

8. den – Sobota

Po  snídani vylodění Port Louise kolem 8 hodiny ranní.

Mauritius (v češtině také jako Mauricius) je skutečný klenot, který čeká na objevení. Od prvního okamžiku Vás zelený ostrov uprostřed Indického oceánu nadchne. Dovolená osvěží Vaše tělo i duši. Není zde žádná masová turistika a žádné znečištění přírody. Nepotřebujete vstupní víza ani očkování. Neuvěřitelně průzračná voda Indického oceánu Mauritius je ostrov o rozměrech 58 x 47km. Nejkrásnější pláže a přírodní atrakce najdete na jihozápadním cípu ostrova, živější oblast se zábavou se nachází na severozápadě v okolí zálivu Grand Bay. Východní pobřeží je více návětrné, naopak západní je klidnější, na mnoha místech chráněné korálovým útesem a zažijete zde jedinečné západy slunce na horizontu.omývá pobřežní laguny, lemované zlatými plážemi s jemným pískem a kokosovými palmami.

Poloha ostrova Mauritius na jižní polokouli ho předurčuje jako ideální cíl v době, kdy je na severní polokouli zima. Hlavní sezona trvá zhruba od poloviny září do poloviny května.

Dostupné lodě

Mauritius
Mauritius
Mauritius
Mauritius
Mauritius
Mauritius
Mauritius

Jak objednávat?

1. Vyberte si destinaci

Zvolte si destinaci, kde byste chtěli prožít úžasnou dovolenou snů..

2. Vyberte si itinerář

Prohlédněte si itineráře na různě dlouhé pobyty na palubě lodi a v ceníku si ověřte cenu.

3. Vyberte si termín plavby

Vyberte si z volných termínů a klikněte na tlačítko Rezervovat. Poté zadáte potřebné údaje.

+420 377 322 741
+420 608 702 613

Zvolte destinaci

Kontaktujte nás..

Copyright © 2010 Yachting4U s.r.o.

Všechn práva vyhrazena.

Design by Beneš & Michl

webdesign ANTstudio.cz

www.yachting4u.cz

www.hausboty4u.cz

www.akcnilode.cz

www.chorvatskonalodi.cz