Exclusive partner of DREAM YACHT CHARTER

úvodní Destinace Asie Malajsie - Langkawi


Malajsie - Langkawi

Langkawi je souostroví o 99 ostrovech v Andamanském moři, asi 20 mil od pevninské části pobřeží severozápadní Malajsie. Spolu s přírodním bílým pískem pláží zde naleznete bujné džungle i skalnaté vrcholky hor.

Technické informace

Umístění: Jihovýchodní Asie
Rozloha: 329 750 km2
Průměrná teplota: 30°C (léto)
Časové pásmo (UTC): +8
Úřední jazyk: malajština
Malajsie - Langkawi

12 dní / 11 nocí

1. den

Vítejte na základně společnosti Dream Yacht. Telaga Marina se nachází na severo-západě ostrova. Vstupte na naši palubu!

2. den

Pulau Tepur / Pantai Cenang: 7 Nm

Zakotvíme v přední části Monkey Beach, kde jsou velmi krásné jemné bílé písečné pláže. Během pozdního odpoledne zde můžete vidět opice, jak sestupují z okolních kopců do údolí za potravou. Pláž Pantai Cenang je jedna z nejoblíbenějších na Langkawi, je zde spousta restaurací a obchodů.

3. den

Pantai Cenang: 2 Nm

Celý den je věnován vodním a námořním aktivitám.

4. den

Cenang / Pulau Gabang Darat: 7 NM

Navigace a kotvení v kanálu Pulau Gabang Darat, který je obklopen útesy a mangrovy.

5. den

Pulau Gabang Darat / Pulau DAYANG: 1 Nm

Určitě si nenechte ujít výlet na tomto ostrově, protože Vás zde čeká největší sladkovodní jezero na Langkawi, které je obestřeno tajemstvím a legendami.

6. den

Pulau Lazar: 20 Nm

Poplujeme směrem k ostrovu Pulau Payar, nebeský ráj pro šnorchlování. Vezměte si pomůcky ke šnorchlování do ruky a přejděte na Coral Garden, kde budete okouzleni okouzlení nádhernými korály a barevnými rybami, které Vám budou jíst z ruky. Je zde velkou písečnou pláž ideální na opalování.

7. a 8. den

Pulau Payar / Kuah: 20 Nm

Zakotvíme přímo v hlavním městě Langkawi. Zde je možné nakupovat v mnoha obchodech duty free. Kuah marina nám také umožní doplnit zásoby pitné vody na jachtě.

9. a 10. den

Kuah / Kilim: 15 Nm

Pokud jste na Langkawi, nesmíte při své návštěvě vynechat  Kilm - národní park, který Vás přenese do jiného světa, miliardy let daleko, se 100 km2 vápencových útesů. Zde je možné povečeřet na místní rybí farmě s extra čerstvými mořskými plody.

11. den

Kilim / Tanjung Rhu  / Datai: 16 Nm

Přeplujeme  k Tanjung Rhu Beach na severním cípu Langkawi. Nachází se zde velmi krásné pláže podél cesty lemované rostlinami „casuarinas“. Při plavbě na moři je možné zahlédnout thajské ostrovy. Večerní kotvení Vás čeká v přední části pláže hotelu Datai. Užijte si poslední koupání a poslední večer Vašeho dobrodružství.

12 den

Návrat do mariny Telaga, vylodění a rozloučení s naší posádkou.

Rozsáhlý region jihovýchodní Asie zahrnuje Brunej, Kambodžu, Východní Timor, Indonésii, Laos, Malajsii, Myanmar (dříve Barma), Filipíny, Singapur, Thajsko a Vietnam. Jihovýchodní Asie je kulturně rozmanitý region, kde se stovky jazyků a dialektů někdy mohou nalézat v jedné zemi a stejně tak i všechna hlavní světová náboženství, která se tu praktikují vedle mnoha domorodých vír.
  
Asie je domov pro deštné pralesy, hory, pláže a řeky. Rikši, trhy, rýžová pole, jízdní kola, nudle a chrámy jsou jen začátkem cesty objevování. Vydejte se do rušných měst a na vzdálené kopce s vesnicemi, ochutnejte místní kuchyni a objevte historii, a to vždy s vědomím, že bezpočet místních obyvatel vás na Vaší cestě vřele přivítá v celém tomto regionu.

Langkawi je souostroví o 99 ostrovech v Andamanském moři, asi 20 mil od pevninské části pobřeží severozápadní Malajsie. Ostrovy jsou součástí státu Malajsie Kedah, ale jsou přilehlé k thajské hranici. Langkawi je největší z ostrovů, krytý horami, takže unikne severovýchodnímu zimnímu monzunu. Spolu s přírodním bílým pískem pláží zde naleznete bujné džungle i skalnaté vrcholky hor.

Langkawi je skvělým výchozím bodem pro dobrodružnou plavbu, ale než se vydáte  prozkoumat sousední ostrovy ujistěte se, že jste si nenechali ujít některé z nejlepších míst na ostrově. Temurun - vodopád na severozápadní části ostrova je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa. Podvodní svět je jedním z největších mořských a sladkovodních akvárií v Asii a představuje více než 5000 druhů ryb.

Pěstování rýže je nejstarším průmyslem v Malajsii a rýžová pole jsou všude na Langkawi. Obchody se suvenýry nabízí návštěvníkům kombinaci lázeňských a kulturních zážitků. Langkawi je také slavný pro své duty free obchody a jeho kvalitní a přesto levná řemesla. Milovníci umění ocení návštěvu Village a Ibrahim Husajn muzea.

   
Pokud se chcete kulturně vyžít, vydejte se na trajektu do Penang v historickém Georgetownu. Stejně jako ve většině ostatních asijských zemí, místní jídlo je poněkud pikantní a malajská a indické kuchyně jsou k vidění téměř na každém rohu ulice. Penang je dobře známý jako "potravinové útočiště" pro celou Malajsii.

Dostupné lodě

Malajsie - Langkawi
Malajsie - Langkawi
Malajsie - Langkawi
Malajsie - Langkawi
Malajsie - Langkawi
Malajsie - Langkawi
Malajsie - Langkawi

Jak objednávat?

1. Vyberte si destinaci

Zvolte si destinaci, kde byste chtěli prožít úžasnou dovolenou snů..

2. Vyberte si itinerář

Prohlédněte si itineráře na různě dlouhé pobyty na palubě lodi a v ceníku si ověřte cenu.

3. Vyberte si termín plavby

Vyberte si z volných termínů a klikněte na tlačítko Rezervovat. Poté zadáte potřebné údaje.

+420 377 322 741
+420 608 702 613

Zvolte destinaci

Kontaktujte nás..

Copyright © 2010 Yachting4U s.r.o.

Všechn práva vyhrazena.

Design by Beneš & Michl

webdesign ANTstudio.cz

www.yachting4u.cz

www.hausboty4u.cz

www.akcnilode.cz

www.chorvatskonalodi.cz